Nehézkes kezdés után könnyű győzelem: Komló-Ajka 36-26

2013. október. 28. @ Perleczky Boglárka  |  Rovat: Sport

Kettős hazai kézilabda siker született a bajnokság 6. fordulójában. A házigazda komlói gárda az Ajka együttesét fogadta. Junior csapatunk továbbra is veretlenül vezeti a tabellát, hiszen a Kollai Tamás által vezetett fiatalok 22 gólos győzelmet arattak.

fotók: Péter Szabó Zoltán

Következett a felnőttek csatája. A kezdés nem volt túl bíztató, hiszen másfél percnyi játék után az eredményjelző 0-2-t mutatott. Aztán elkezdődött a hazaiak gólgyártása, de erre rendre érkezett is a válasz ( 9.p.:5-4; 18.p.:9-9). A félidőben szoros, 15-14-es állással fordultak a csapatok. A második félidőben már lendületesebb játékot mutatott a komlói gárda és az 50. percben 10 gólos előnyre is szert tettek (30-20).
A lefújásig a hazaiak már nem tudtak nagyobb különbségre szert tenni, így 10 gólos győzelmet arattak.

Fotó: Péter Szabó Zoltán

JEGYZŐKÖNYV: Komló Sport KC - Le Belier KK Ajka 36-26 (15-14) Komló, 300 néző  Vezette: Bócz, Wiedemann  Kiállítások: 4 ill. 6 perc  7 méteresek: 1/1 ill. 2/0   Komló: Selymes - Oszlár 3, Szappanos 3, Nagy Z. 4, GÁSZ 3, Szögi 4, Chalupa  Csere: Fata (k), PÉTER SZABÓ 9/1, Musitz, GYŐRI 4, WÉBER 4, Laufer 1, Liptai 1, Marcsek  Edző: Farkas Attila.

Az edző értékelése a mérkőzést követően: Tizenkét percnyi koncentráció és megfelelő motiváltsági szint jellemezte a csapatot, de ez nem biztos, hogy mindig elég lesz a győzelmünkhöz!

A junior mérkőzés eredménye: Komló Sport KC - Le Belier KK Ajka 35-13 (16-6)

JEGYZŐKÖNYV:  KISS B. - Hoffmann 5, LAUFER 5, BŐSZ G. 4, PANDURICS A. 4, HIDASI 8, MUSITZ 1, Horváth O. (k), MARCSEK 5, Pandurics T., Gyenizse 1, Nagy G., Székely 1, Zuder 1, Gyenes). Edző: Kollai Tamás.

Az edző értékelése a meccs lefújása után: Jó lenne, ha a soron következő, Dabas elleni mérkőzés után is ilyen vidám lehetne a hangulatunk!